Po godzinach

10 Marca – Dzień Mężczyzny!

Kiedy chłopiec staje się mężczyzną? Kiedy skończy 18 lat? Kiedy przejdzie przez swój pierwszy raz? Może, kiedy stanie przed ołtarzem i wydusi upragnione przez nas tak?

Odpowiedzi próżno szukać nam. Moje wnioski jasno płyną, zwał jak zwał, zawsze coś z małego chłopca w sobie będzie miał i 30 września swój dzień będzie świętował. Mimo że czasem się na nich o tę „dziecinność” wnerwiamy, to i tak cały czas przecież bardzo ich kochamy!

Zbliża się wielkimi krokami, dzień wielki, szczególny, przez wielu z nas wyczekiwany.

Dzień Kobiet?

Tak oczywiście, ale nie o nim tu mowa. Zaledwie dwa dni później, marca dziesiątego Dzień Mężczyzny świętować trzeba na całego!!! Czy dwa dni w roku, by uczcić ich istnienie to nie za wiele? Na pewno nie!!!

Dzień MężczyznyUwielbiam wszystkie święta, te małe i te duże. Za radość, którą dają, za to, że zwykły dzień, choć na chwilę zmieniają.

Tak oczywiście, lubię dostawać prezenty, któż z nas nie? Jeszcze więcej radości jednak mi daje ich wręczanie. Małym, prostym gestem z serca płynącym, możemy sprawić, by ktoś nam bliski poczuł się wyjątkowo. Sprawmy, by nasi mężczyźni tego dnia, w Dzień Mężczyzny, właśnie tak się czuli.

Dzień MężczyznyTwój ukochany na pewno ma już za dużo krawatów i skarpetek w szufladzie, przecież święta były niedawno. Zaskocz go tego dnia.

Nie masz pomysłu, zrób pyszną kolację, do łóżka śniadanie, zaproś go do kina, a może kup jakiś nowy gadżet? Co powiesz na nową grę, dla Twojego zapalonego gracza, z nowości Far Cry Primal, a może Wiedźmin czy Rise of the Tomb Rider? Chcesz czegoś innego, może jazda quadem, albo monster truckiem? Dla dwojga i coś się znajdzie, co powiesz na gokarty  lub laserowy paintball? Szukasz czegoś innego, zajrzyj tu, dla każdego coś znajdzie się fajnego. Pomysłów jest co niemiara.

Dzień MężczyznyPamiętajmy, nawet drobny gest, który wywoła uśmiech na twarzy, kogoś, kogo bardzo kochamy, jest na miarę złota. W dzisiejszych czasach, kiedy tak gnamy, a dzień przemija za dniem, każda okazja jest dobra, by choć na chwilę zatrzymać się i uczucia komuś bliskiemu okazać swe.

A więc dziewczyny, za czekoladki i kwiaty na Dzień Kobiet odwdzięczmy się i choć słodkim buziakiem uczcijmy ich dzień.

Jakie Ty pomysły masz? Czy o dniu tym pamiętasz? Co mu w ten dzień dasz?

Podziel się swoimi pomysłami z nami, uporczywie na nie wszystkie tu czekamy.

Przeczytaj Również

2 komentarze

 • Reply
  Natalia
  6 marca 2016 at 09:51

  O ja, dzięki za przypomnienie 😀
  W związku z tym, że zapomniałam, to jeszcze nie mam pomysłu, ale myślę, że albo kupię mojemu M. jakiś smakołyk, który lubi i spędzimy miło wieczór, albo może zostawię mu w jakimś niespodziewanym miejscu malutką karteczkę z jakimiś miłymi słowami 🙂

 • Reply
  KAROLINA
  6 marca 2016 at 23:08

  Co do słodkości polecam tę stronkę http://chocolissimo.pl/do/cat/FIGURKI_DLA_MEZCZYZNY/Dla-Mezczyzny :)i zyczę smacznego 🙂

 • Dodaj komentarz